Pohádky z poštovní schránky

 

baner_270 x 310 px

Pošlete nám svoje příběhy!

 

První čtení už 5.10.2016

 

Napište nám příběh a my ho pošleme do světa. Chcete zviditelnit svůj talent? Pak je projekt Pohádky z Poštovní schránky určený právě pro Vás. Z příběhů došlých do naší poštovní schránky vybereme ty nejlepší. Ty pak budou předčítat zkušení herci a dabéři na veřejném místě. Z akce pořídíme video, které bude k vidění na našich webových stránkách Audios.cz

 

Podmínky

Společnost Audios.cz si vyhrazuje právo výběru interpreta a textů ke čtení na základě vlastního uvážení a bez udaní důvodů. Zástupci společnosti neupravují žádným způsobem obsah autorských příspěvků a současně neodpovídají za jejich obsah. Nejsou povoleny příspěvky obsahující reklamu či propagaci komerčních subjektů nebo jejich produktů. Všechny druhy úprav a použití pouze části záznamů jsou možné pouze s písemním souhlasem jednatele společnosti.

Audio verze vybraných textů bude zveřejněná na stránkách Audios.cz a v e-shopech smluvních partnerů za úplatu nebo zdarma ke stažení, dle dohody s autorem, pod jednou ze značek vydavatelství Audios.cz.

Autorská práva k příběhům zůstávají majetkem autora, event. překladatele (v případě překladů volně šiřitelných cizojazyčných textů).

Způsob zpracování všech zaslaných materiálů a jejich následná distribuce jsou popsané v Obchodních podmínkách. Souhlas s OP autor nebo jeho zákonný zástupce (v případě dětí), vyjadřuje  vložením příspěvků a zasláním do naši „poštovní schránky“: P.O.Box@audios.cz.

Pod Vámi posláním textem se postačí podepsat přezdívkou nebo uměleckým pseudonymem.

Pro registraci v databázi autorů potřebujeme vaše pravé jméno, věk, platnou e-mailovou adresu a popřípadě telefonický kontakt. V případě podpisu smlouvy – navíc adresu a rodné číslo.

V případě dotazů nás kontaktujte telefonicky na čísle: 777 789 308 .

Upozornění pro autory: Texty, které nebyly vybrány ke čtení na veřejnosti, budou postoupeny Literární agentuře Audios.cz. Literární díla, která vybíráme do veřejného čtení, musí oslovit větší počet lidí. Může se proto stát, že Váš příběh má velkou hodnotu, ale je méně vhodný k čtení před auditorii. V tomto případě Vás rádi oslovíme a nabídneme tu nejlepší možnou formu spolupráce, pomůžeme vám Vaši tvorbu vydat a nabídnout ji čtenářům v audio nebo elektronické formě a/nebo jako klasickou knihu.

Přejeme lehkou ruku a inspirace pro Vaše psaní!

Váš tým Audios